Firmamız 1975 yılında Ankara Ata Sanayiinde değerli büyüklerimiz tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde sosyal ve ekonomik şartlar elverdiğince ticaret hacmini büyüterek sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Müşterileriyle kurduğu iyi ilişkiler sonucunda “Kişiye Özel Proje Herkese Aynı Kalite” anlayışıyla yapmış olduğu işlerde doğru sonuçlar almayı hep bilmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine misyon edinmiştir. 

Kırma-Eleme makinalarının imalatı anlamında köklü bir geçmişe sahip olması tecrübeyi de beraberinde getirmiş gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında sayısız projelere imzasını atmayı başarmıştır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız Devletimizin güzide kurumları Tübitak ve Sanayi Bakanlığı iş birliğiyle AR-GE ve Tasarım Merkezi Statüsüne kavuşmuştur. Bu perspektifle daima yenilikçi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Kaliteli ürün politikasını almış olduğu uluslararası ISO 9001 – CE – TSE belgeleriyle ispatlamıştır.

 Bünyesinde barındırdığı kalifiye eleman ve deneyimli uzman mühendis kadrolarıyla Ülke ekonomisine katlı sağlama ülküsünün etrafında kenetlenerek yoluna devam etmektedir.
Yurt genelinde ve Dünya’da Sanayi yönünden gerçekleşen teknolojik yeniliklerin daima takipçisi olarak kendisini sürekli güncellemektedir.

Firmanın II. Kuşak temsilcileriyle geleceğe emin adımlarla yol alan firmamız siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edecektir.