Firmamız Hakkında.

Firmamız 1975 yılında Ankara Ata Sanayiinde değerli büyüklerimiz tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde sosyal ve ekonomik şartlar elverdiğince ticaret hacmini büyüterek sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Müşterileriyle kurduğu iyi ilişkiler sonucunda “Kişiye Özel Proje Herkese Aynı Kalite” anlayışıyla yapmış olduğu işlerde doğru sonuçlar almayı hep bilmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine misyon edinmiştir. 

Kırma-Eleme makinalarının imalatı anlamında köklü bir geçmişe sahip olması tecrübeyi de beraberinde getirmiş gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında sayısız projelere imzasını atmayı başarmıştır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız Devletimizin güzide kurumları Tübitak ve Sanayi Bakanlığı iş birliğiyle AR-GE ve Tasarım Merkezi Statüsüne kavuşmuştur. Bu perspektifle daima yenilikçi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Kaliteli ürün politikasını almış olduğu uluslararası ISO 9001 – CE – TSE belgeleriyle ispatlamıştır.

 Bünyesinde barındırdığı kalifiye eleman ve deneyimli uzman mühendis kadrolarıyla Ülke ekonomisine katlı sağlama ülküsünün etrafında kenetlenerek yoluna devam etmektedir.
Yurt genelinde ve Dünya’da Sanayi yönünden gerçekleşen teknolojik yeniliklerin daima takipçisi olarak kendisini sürekli güncellemektedir.

Firmanın II. Kuşak temsilcileriyle geleceğe emin adımlarla yol alan firmamız siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edecektir.


Kalite Prensiplerimiz

Firmamız ISO 9001'in gereksinimi olan üretim öncesi ve üretim sonrası hizmetlerin organize edilmesinde yetkili A tipi muayene kuruluşlarıyla çalışmaktadır.

Çalışma Etiği

Yöneticisinden çalışanına kadar tüm ekip, temel çalışma etiğine riayet eden, milli ve inançlı bir bakış açısıyla görev bilincinde olup, işini en iyi şekilde yerine getirme çabasındadır.

Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası hizmet birimimiz tarafından, müşterilerimiz belirli sürelerde ziyaret edilerek problemleri çözüme kavuşturulur, deneyim ve sürekliliğimiz, müşteri memnuniyetinden gelmektedir.

Kaynak Planlama

Tekel Makina olarak, işgücü ve makine kaynaklarını endüstriyel şartların ve teknolojinin eşliğinde en verimli kullanmak ve yönetmek esaslı kaynak planlama sistemi kullanmaktadır.

Sosyal Sorumluluklarımız

Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almakla birlikte eğitim, sağlık ve temel güvenlik ilkelerine uygun faaliyetlerle sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Çevre Yönetmeliği

Çevreye, insana ve doğaya saygılı geri dönüşüm ve ÇED yasasına uygun ISO EN 14001 çevre yönetmeliği şartlarını yerine getirmekteyiz.

Servis Prosedürü

Müşteri talebiyle Türkiyenin her yerinde çeşitli kapasite ve ölçekte makinesi için servis hizmeti vermeye devam etmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tasarım Kriterlerimiz

İş güvenliği, emniyet kriterleri ve fonksiyonel çalışma ilkeleri gereği ürün tasarımlarımız özenle hazırlanmakta, cad ortamında test edilerek üretime hazır hale getirilmektedir.

Yönetim Yapısı

Sürekli gelişimi hedefleyen, işçi ve müşterileriyle iletişimi en yakın safhada tutan vizyon gelişimlerine açık yönetim anlayışı ile 2050 hedeflerine her zamankinden daha yakınız...

Finansal Prensipler

Finansal analizler, üretimde maliyet çalışmaları , efektif pazarlama stratejileri ile finans yönetimini şirket temel prensiplerine katan firmamız, müşterilerine çeşitli argümanlar sunmaktadır.

Fabrika Düzeni

Endüstriyel altyapının gerektirdiği seri imalat ve kalite kontrol tekniklerini barındıran fabrika yerleşim düzeni sağlayarak esnek ve verimli üretimi hedeflemekteyiz.

Yurtdışı Satış Faaliyeti

Birçok ülkede satış faaliyeti sürdüren firmamız, yurtdışı servis, yedek parça ve ihracat/ithalat prosedürlerini tamamlamış, hizmetini ispat etmiştir.