Vizyon / Misyon Bildirimi

  Vizyonumuz, sürekli gelişme prensiplerini esas alan faaliyetleriyle, çalışanları ve yönetimi  ile endüstri 4.0 altyapısında yüksek kaliteli efektif ürünler üretmek, yurtdışı pazarında kendini ispat etmiş bir firma olmak, alanında örnek çalışmalar düzenleyip sosyal dayanışma projeleri organize etmektir.

Misyonumuz, Dünya 2050 Misyon bildirimine paralel olarak, ülkenin ve bölgenin ekonomik birliğine katkıda bulunan finansal bir güç oluşturmak, yapacaksan en iyisini yap prensibi ile sürekli gelişim sağlayan firmalar arasında yer almaktır.

 
Kalite Prensiplerimiz

Firmamız ISO 9001'in gereksinimi olan üretim öncesi ve üretim sonrası hizmetlerin organize edilmesinde yetkili A tipi muayene kuruluşlarıyla çalışmaktadır. 

Çalışma Etiği

Yöneticisinden çalışanına kadar tüm ekip, temel çalışma etiğine riayet eden, milli ve inançlı bir bakış açısıyla görev bilincinde olup, işini en iyi şekilde yerine getirme çabasındadır.

Müşteri Memnuniyeti

Satış sonrası hizmet birimimiz tarafından, müşterilerimiz belirli sürelerde ziyaret edilerek problemleri çözüme kavuşturulur, deneyim ve sürekliliğimiz, müşteri memnuniyetinden gelmektedir.

Kaynak Planlama

Tekel Makina olarak, işgücü ve makine kaynaklarını endüstriyel şartların ve teknolojinin eşliğinde en verimli kullanmak ve yönetmek esaslı kaynak planlama sistemi kullanmaktadır.

Sosyal Sorumluluklarımız

Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almakla birlikte eğitim, sağlık ve temel güvenlik ilkelerine uygun faaliyetlerle sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Çevre Yönetmeliği

Çevreye, insana ve doğaya saygılı geri dönüşüm ve ÇED yasasına uygun ISO EN 14001 çevre yönetmeliği şartlarını yerine getirmekteyiz.

Servis Prosedürü

Müşteri talebiyle Türkiyenin her yerinde çeşitli kapasite ve ölçekte makinesi için servis hizmeti vermeye devam etmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tasarım Kriterlerimiz

İş güvenliği, emniyet kriterleri ve fonksiyonel çalışma ilkeleri gereği ürün tasarımlarımız özenle hazırlanmakta, cad ortamında test edilerek üretime hazır hale getirilmektedir

Yönetim Yapısı

Sürekli gelişimi hedefleyen, işçi ve müşterileriyle iletişimi en yakın safhada tutan vizyon gelişimlerine açık yönetim anlayışı ile 2050 hedeflerine her zamankinden daha yakınız...

Finansal Prensipler

Finansal analizler, üretimde maliyet çalışmaları , efektif pazarlama stratejileri ile finans yönetimini şirket temel prensiplerine katan firmamız, müşterilerine çeşitli argümanlar sunmaktadır.

Fabrika Düzeni

Endüstriyel altyapının gerektirdiği seri imalat ve kalite kontrol tekniklerini barındıran fabrika yerleşim düzeni sağlayarak esnek ve verimli üretimi hedeflemekteyiz.

Yurtdışı Satış Faaliyeti

Birçok ülkede satış faaliyeti sürdüren firmamız, yurtdışı servis, yedek parça ve ihracat/ithalat prosedürlerini tamamlamış, hizmetini ispat etmiştir.